Tarptautinis projektas „STEAM rudenį“

,,Smalsučių“ gr vaikučiai   5 savaites grupėje įgyvendino tarptautinį eTwinnig  projektą ,, STEAM rudenį “ . Kūrė įvairius originalius kūrybinius darbus, organizavo pasivaikščiojimus ir kt. edukacines veiklas gamtoje ir  grupėje. Vaikai skubėjo gėrėtis supančia gamta ir jos gėrybėmis, norėjo kuo daugiau suprasti, eksperimentuoti ir tyrinėti. Projekto metu vaikai  gilino žinias apie metų laiką rudenį  ir kas savaitę skyrė dėmesį kiekvienai STEAM akronimo raidei. Projekto veiklų metu vaikai tyrinėjo, konstravo, eksperimentavo ir kūrybiškai atliko praktines užduotis. Plėtė savo žinias ir gebėjimus  tyrinėjant, kuriant. Projektas metu vaikų laukė netikėtos staigmenos tiek lauke, tiek grupėje.  Vaikams užduotėles atlikti sekėsi  puikiai.  Atliekant jas leidome vaikams improvizuoti. Visi vaikai su dideliu entuziazmu dirbo, ieškojo įvairių būdų ir priemonių jas įgyvendinti. Rodė iniciatyvą piešiant , kuriant  įvairius darbelius. Daug įvairių emocijų sukeldavo pamačius galutinį rezultatą. Svarbu, kad ugdytiniai  stengėsi atlikti tiksliai ir iki galo. Viso projekto metu naudojome inovatyvias technologijas, kaip veikla prie šviesos stalo, interaktyvios grindys, ,,Bitutė“ robotukas. Projekto dalyviai  geriausiai mokėsi iš savo asmeninės patirties, savo mažų atradimų, eksperimentų ir žaidimų. Ieškojo atsakymų į iškilusius klausimus, samprotavo, darė išvadas atrasdami naujus rudeninės aplinkos pažinimo būdus. Džiaugėsi galėdami laisvai kurti ir improvizuoti, savitai reikšti mintis ir įspūdžius įvairioje veikloje.

Žodinė paieška

Darbininkų g. 30, Šiauliai
Mob. +370 607 81796
El. paštas ziburelis@splius.lt

Renginių kalendorius

Gruodžio  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  


© 2020 Šiaulių l-d „Žiburėlis“
Versija neįgaliesiems