Interaktyvus priešmokyklinukų rytmetis

Kovo 11-osios proga „Raidelių“ grupės priešmokyklinukai jungėsi į interaktyvų rytmetį pasitikrinti žinias apie Lietuvą, kurį organizavo Šiaulių lopšelis –darželis „Coliukė“. Vaikai virtualiai susitiko su bendraamžiais iš lopšelio – darželio „Coliukė“. Zoom vaizdo susitikimą ugdytiniai pradėjo Lietuvos himnu, prisistatė vieni kitiems baigdami frazę „Myliu Lietuvą, nes…“ , uždavė vieni kitiems klausimus apie Lietuvos šventes, lankytinas vietas, Lietuvos simbolius, žaidė „Kahoot!“ viktoriną „Kaip pažinti Lietuvą“, atliko kūrybinę užduotį –trispalvį savo delno spaudą „Pasveikinkime Lietuvą“, o renginį užbaigė smagia šiais metais „Eurovizijoje“ Lietuvą atstovaujančios grupės „The Roop“ daina „Discoteque“.
Pedagogės džiaugėsi, kad vaikai daug žino apie Lietuvą, jos simbolius, legendą apie Vilniaus įkūrimą, žymias vietas, žino, kas pavaizduota ant Puntuko akmens, kas yra nacionalinis Lietuvos paukštis ir gėlė, turi daug žinių ir apie savo miestą, įvardija, kas yra Šiaulių meras, atpažįsta Šiaulių herbą, lankytinas vietas: Kryžių kalną, Auksinį berniuką, Geležinę lapę. Renginio metu vaikai, ir pedagogai dalijosi savo įspūdžiais, patyrė džiugių emocijų, įgijo naujos patirties, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, o svarbiausia- kartu šventė Lietuvos gimtadienį🇱🇹💛💚❤️

Žodinė paieška

Darbininkų g. 30, Šiauliai
Mob. +370 607 81796
El. paštas ziburelis@splius.lt

Renginių kalendorius

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  


© 2021 Šiaulių l-d „Žiburėlis“
Versija neįgaliesiems