Interaktyvi konferencija „Mano STEAM eksperimentas“

Vaikai nuo pat mažens yra žingeidūs ir smalsūs pasaulio stebėtojai ir tyrinėtojai. Jie be galo domisi įvairiais eksperimentais ir mėgsta juos atlikti patys. Atlikdami eksperimentus vaikai ugdo kritinį mąstymą, sprendžia iškilusias problemas, ugdo kūrybiškumą, gebėjimą susikaupti, aiškiai ir nuosekliai papasakoti tai, ką daro. Šiaulių  lopšelio – darželio „Žiburėlis“ pedagogai pakvietė Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinius ir pedagogus pasidalinti gerąja patirtimi ir pristatyti  konferencijoje „Mano STEAM eksperimentas“  pačius įsimintiniausius eksperimentus. Konferencija vyko nuotoliniu būdu, ZOOM platformoje. Vaikai ir pedagogai pristatė pranešimus: „Cukraus bokštai“, „Magijos paslaptys su magnetu“, „Spalvų fontanas“, „Pykšt ir pokšt matuoja greitį“, „Plastiko gyvavimo ciklas“, „Plastilino magija“, „Geltona, žalia raudona“, „Ledo eksperimentas“, „Galaktika“, „Eksperimentai, įrodantys, kad pojūčių organai kartais klysta“.  Pranešimų pristatymo eilę suko „Laimės ratas“ (programėlė „Wordwall“).   Dėkojame lopšeliams – darželiams „Bitė“, „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Pušelė“, „Coliukė“, „Drugelis“, „Ežerėlis“, Medelyno progimnazijai už galimybę patobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją.

Žodinė paieška

Darbininkų g. 30, Šiauliai
Mob. +370 607 81796
El. paštas ziburelis@splius.lt

Renginių kalendorius

Sausio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


© 2021 Šiaulių l-d „Žiburėlis“
Versija neįgaliesiems