DĖL LOPŠELIO-DARŽELIO REORGANIZAVIMO

  PRANEŠIMAS

apie  įstaigų reorganizavimą ir reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą 

2021 m. kovo 8 d.

Šiauliai

Pranešame jog Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2021m. kovo 4 d. priėmė sprendimą Nr. T-71 „Dėl Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“ ir Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ reorganizavimo“ ir  pritarė šių įstaigų reorganizavimui.

Pranešame, jog yra parengtas Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“ ir Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ reorganizavimo sąlygų aprašas (toliau – Aprašas). Pagal parengtą Aprašą reorganizavime dalyvauja:

  Šiaulių sanatorinis lopšelis-darželis „Pušelė“:

– teisinė forma – biudžetinė įstaiga;

– buveinė: Z. Gėlės g. 6, LT-76330 Šiauliai;

– įstaigos kodas – 190525664;

– lopšelio-darželio savininkė – Šiaulių miesto savivaldybė. Lopšelio-darželio savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Šiaulių miesto savivaldybės taryba;

– duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

  Šiaulių lopšelis-darželis „Žiburėlis“:

 –  teisinė forma – biudžetinė įstaiga;

 –  buveinė:  Darbininkų g. 30, LT-76305 Šiauliai;

 –  įstaigos kodas  – 190526613;

 – lopšelio-darželio savininkė – Šiaulių miesto savivaldybė. Lopšelio-darželio savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Šiaulių miesto savivaldybės taryba;

– duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Reorganizavimo būdas – Šiaulių sanatorinis lopšelis-darželis „Pušelė“ prijungiamas prie Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ ir baigia veiklą. Po reorganizavimo veiklą tęsia Šiaulių lopšelis-darželis „Žiburėlis“, kuriam nuo Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“ išregistravimo iš Juridinių asmenų registro momento pereina visos reorganizuoto Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“ teisės ir pareigos.

Su reorganizavimo sąlygomis (Aprašu), po reorganizavimo veiksiančio Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ nuostatais (nuostatai dėl reorganizavimo nebus keičiami), reorganizavime dalyvaujančių  Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“ ir Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“  praėjusių trejų finansinių metų metinių ataskaitų rinkiniais ir metinėmis veiklos ataskaitomis galima susipažinti įstaigos buveinėje adresu Darbininkų g.30, L-76305 Šiauliai, darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val.

 

Žodinė paieška

Darbininkų g. 30, Šiauliai
Mob. +370 607 81796
El. paštas ziburelis@splius.lt

Renginių kalendorius

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  


© 2021 Šiaulių l-d „Žiburėlis“
Versija neįgaliesiems