Projektas „Futboliukas“

Šiaulių lopšelis-darželis „Žiburėlis“ pateko į atsinaujinusį  „Futboliuko“ projektą.  Kiekvieną kelionės mėnesį vaikų  lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. „Futboliukas“ – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių. Mūsų laukia nuostabi kelionė su naujais iššūkiais, užduotimis ir išbandymais. Projektas lydės 2020 m. rugsėjo -2021 m. gegužės mėn. Veiklas vykdys „Raidelių“ ir „Smalsučių“ gr. ugdytiniai,  auklėtoja kūno kultūrai Gintarė Brazauskienė.

Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Spalio mėn. įvykusių veiklų foto galerija:

Gruodžio  2020